Tvořilka
 
 

HEMATIT

Kolekce hematitových šperků

Hematitové šperky jsou jedinečné svým přirozeným magnetismem, kterým vyrovnává energetické hladiny člověka a působí tak blahodárně na jeho zdraví. Hematit a další použité kameny jsou přírodními materiály a jsou proto možné drobné odchylky ve tvaru či barvě oproti vyobrazení v katalogu

Výrobky jsou pouze na objednávku.

U těchto šperků počítejte prosím s delší dodací lhůtou. Děkuji za pochopení.

Objednávky mi prosím pište na email: lucmac@seznam.cz

 

AVENTURIN

Všestranný léčivý kámen, napomáhající vyrovnávat emoce, psychiku. Obnovuje vnitřní léčivou sílu těla a rovnováhu jing a jang.

KARNEOL

Kámen motivace, inspirace, dobré nálady a pochopení. Říká se mu také kámen krve, protože blahodárně působí na krevní oběh, ledviny a slinivku.

AMETYST

Po staletí vyzdvihují léčitelé tento kámen "vyjasnění" pro jeho účinky proti stresu, špatnému spánku, bolestem hlavy či úzkostem a strachu. Pomáhá udržovat vyváženou hladinu cukru.

TYGŘÍ OKO

Navzdory svému názvu vydává tento něžný kámen konejšivé vybrace. Je nápomocný při potížích s trávením, žaludečními vředy. Bystří mysl a pomáhá nerozhodným v rozhodování.

HEMATIT

Léčivý kámen čistí krev, harmonizuje auru nositele, pomáhá při rekonvalescenci a dodává energii v okamžicích tělesného či psychického vyčerpání. Není bez zajímavosti, že rovněž dodává sexuální energii.

 

Magnety i kameny jsou do náramků vlepovány. Nevystavujte je delšímu působení vody, koupání, mytí nádobí apod.